Форум по Aliexpress (АлиЕкспрес)

Please or Зареєструватись to create posts and topics.

Як мене обдурили на AliExpress

Вітаю. Хочу розповісти Вам одну історію, яка зі мною, на жаль, трапилася, або як мене лоханули (довірливого покупця Алі Експрес) на AliExpress !

Діло було так.

Захотів я заробити за допомогою Aliexpress. Знайшов цікаву пропозицію на порталі: смартфон THL T200 із діагоналлю 6 дюймів, процесором MT6592. Одним словом – на той час (2020) був просунутим пристроєм. (продавця AliExpress врешті забанили, але від цього не легше!).

Кількість одиниць у лоті складає 50 шт і коштувала 1750 $. Оскільки мені стільки не було потрібно, я зв'язався з продавцем і домовився з ним, що я куплю, для початку, 5шт. Він попросив провести платіж у системі Western Union. Оскільки продавець зареєстрований на одному з "найбезпечніших" сайтів, я погодився заплатити.

Спочатку я сплатив по Western Union 222 долари (у тому числі і комісія - 22$), продавець зв'язався зі мною і сказав, що я повинен доплатити ще й за доставку продукту - $190 (+22$ за переказ). Спочатку я не погоджувався, оскільки попередньо про це не домовлявся із продавцем. Але продавець сказав, що він не відправляє товар звичайною поштою, а тільки поштою EMS. Для того, щоб я все ж таки заплатив за доставку, він пообіцяв додати мене ще 2 шт товару. І я сплатив. Через деякий час продавець підтвердив оплату (сумарно 434 $ включно з комісією) і запевнив мене, що я отримаю товар протягом 10 днів.

Продавець дав мені трек номер для відстеження товару (EE663757185CN). Минуло вже понад 10 днів. Продавець не виходив на контакт. Трек-номер не відстежується. Я зв'язався з адміністрацією Аліекспрес, і вони мені надали інформацію, що даний продавець був заблокований через численні скарги з боку покупців, але вони нічого не можуть зробити, оскільки я платив не через їхній інтернет-ресурс, а через Western Union. Ім'я продавця на сайті aliexpress.com  було - Jiangfeng Huang

P.S. Контактна інформація перекладу системою Western Union:

Його ім'я: XUEWANG
Його Прізвище: HU
Країни: Китай
Ім'я: xuewang hu

Поштовий індекс: 510000

Пошта продавцю: huyasmkshd@126. com

Я надавав адмінам AliExpress навіть запис чату та листи електронною поштою, але вони чітко відповіли - "Ми нічого не в силі зробити"!

Ось така історія.

Десь на одному форумі про Китай вичитав, що китайцям обдурити "блідолицього" навіть за честь. Тож краще свої гроші, купуючи на Аліекспресс, оплачувати ВИКЛЮЧНО через систему захисту покупця AliExpress і ніяк не інакше!

У кого були подібні ситуації і як вони вирішилися?

АЛІЕКСПРЕС ФОРУМ – місце, де покупці Алі Експрес зможуть похвалитися своїми знахідками та покупками, поділиться досвідом вибору продавців та товарів, виставити реальні фото своїх покупок, продати та придбати куплені на Aliexpress речі, які їм не підійшли,  або ж просто задати запитання по торговому майданчику АліЕкспрес.