Форум по Aliexpress (АлиЕкспрес)

Please or Зареєструватись to create posts and topics.

Як перевірити продавця на Aliexpress ?

Поради про те, як перевірити постачальників в Китаї на Alibaba і Aliexpress щодо оптового постачання товарів

Багато людей цікавиться, як можна оптово налагодити купівлю товарів з Китаю. Нижче наведені поради, яким чином купити в Китаї на Alibaba та Aliexpress, і як саме убезпечити себе та свої гроші від шахраїв у Китаї, як відшукати надійного постачальника товарів з Китаю, та як дізнатися, чи надійний продавець китайських товарів:

1. При виборі постачальника потрібно подивитися, наскільки довго він продає свої товари на aliexpress com або Алібаба. Додатковою гарантією є те, що постачальник є більш ніж 2-3 роки.

2. Можна ввести ім'я продавця або назву його компанії в Google або Яндекс і переглянути результати та відгуки про продавця на інших сайтах.

3. Запитати у менеджера Аліекспресс або Алібаба номер реєстрації компанії та бізнес-ліцензію на торгівлю.

4. Можна спробувати зателефонувати з контактної інформації продавця і дізнатися, чи дійсно компанія знаходиться за заявленою адресою. Найкраще дзвонити на стаціонарний телефон, а не на мобільний. Якщо номер не написаний, краще не вести справи з такими постачальниками.

5. Можна попросити продавця трек-номера для відстеження посилок, які продавець раніше відправляв своїм покупцям. Де відстежити товар за трек номер читайте тут.

6. Можна попросити продавця надіслати Вам зразок виробу (за зразок швидше за все потрібно буде сплатити).

7. Коли Ви з постачальником домовилися, і справа прийшла до оплати, для перевірки можете сказати постачальнику, що хочете отримати товар на адресу свого агента в Китаї, і що агент заплатить готівкою кур'єру. Якщо Ваш майбутній партнер шахрай, він не погодиться, якщо ні – то погодитися.

8. Найпоширенішими варіантами оплати в Китаї є: Western Union, Money Gram та TT. Якщо Ваша фірма має агента в Китаї, тоді він зможе переказати гроші постачальнику банківським переказом усередині Китаю, на що шахраї також не погодяться.

АЛІЕКСПРЕС ФОРУМ – місце, де покупці Алі Експрес зможуть похвалитися своїми знахідками та покупками, поділиться досвідом вибору продавців та товарів, виставити реальні фото своїх покупок, продати та придбати куплені на Aliexpress речі, які їм не підійшли,  або ж просто задати запитання по торговому майданчику АліЕкспрес.