Форум по Aliexpress (АлиЕкспрес)

Please or Зареєструватись to create posts and topics.

Як зареєструватися на АлиЕкспрес

Ви довго тинялися, перегортаючи сторінки на АлиЕкспрес, і нарешті наважилися зробити замовлення. Але щоб із простого доглядача стати клієнтом вам потрібна реєстрація на Aliexpress. Як же зареєструватися на АліЕкспрес? Тут все зрозуміло навіть недосвідченому новачкові.

Отже, зверху праворуч на головній сторінці AliExpress є кнопочки "Register" (реєстрація) та Sing IN (авторизація). Сміливо натискаємо на "Register" (реєстрація)

Відкриється сторінка форми реєстрації на Aliexpress із кількома графами, які потрібно заповнити.

Перша (Your location) - країна реєстрації (можна вказати будь-яку країну, але для отримання куплених на Aliexpress посилок, все одно потрібно буде прописати адресу доставки).

Друга графа (Email adress) - електронна пошта, обов'язково вписуйте реальну пошту, оскільки її треба буде підтверджувати.

Третя (Password) - пароль Вашого облікового запису на АліЕкспрес (варто прописати вже відомий вам пароль, щоб надалі не довелося його відновлювати).

Після, натискаємо на кнопку "Create account" (створити акаунт).

Зареєструватися можна і через соціальні мережі: Facebook, Twitter, Google (внизу є відповідні іконки).

Потім скоріше на свою пошту, де від aliexpress на вас чекає лист, за посиланням, роблячи підтвердження своєї електронної пошти, переходьте на Аліекспрес.

Ось і вся реєстрація на Аліекспрес! І все, ви тепер повноправний клієнт сайту.

Читайте - «Як купувати на Алиэкспресс».

АЛІЕКСПРЕС ФОРУМ – місце, де покупці Алі Експрес зможуть похвалитися своїми знахідками та покупками, поділиться досвідом вибору продавців та товарів, виставити реальні фото своїх покупок, продати та придбати куплені на Aliexpress речі, які їм не підійшли,  або ж просто задати запитання по торговому майданчику АліЕкспрес.