Aliexpress – black friday

Для всіх, хто зацікавлений у знижках на AliExpress – незабаром стартує грандіозний розпродаж “Чорна п’ятниця” (Black Friday) та “Кіберпонеділок” (Cyber Monday)! Ці події стали справжнім святом для любителів шопінгу, і цього року AliExpress представляє нам щось особливе: триетапний розпродаж, який обіцяє бути по-справжньому захоплюючим.

 

 

Чорна п’ятниця на AliExpress проходитиме у 3 етапи:

1. з 20.11 до 22.11 – розігрів до розпродажу “Чорна п’ятниця на AliExpress”

2. з 23.11 до 26.11 – розпродаж Чорна п’ятниця на АліЕкспрес”

3. з 27.11 до 29.11 – розпродаж Cyber-Monday на Ali Express.

Black Friday на AliExpress – знижки до 50% на всі товари >>>

Етап 1: Presale Aliexpress

Спочатку ми поринемо у світ Presale – розігріву до розпродажу “Чорна п’ятниця на AliExpress”. Це як передчуття смачної вечері – ви вже відчуваєте запах чудової їжі, але найсмачніше ще попереду. У період Presale на AliExpress ви зможете побачити деякі пропозиції, але найкращі знижки ще приховані. Але це не привід засмучуватися, адже цей час є ідеальним для того, щоб зібрати список бажаних товарів і підготуватися до великих покупок.

Етап 2: Black Friday Sale Aliexpress

А ось і найцікавіше – Black Friday Sale – розпродаж “Чорна п’ятниця на АліЕкспрес”! Цей етап обіцяє підірвати інтернет-магазин знижками. Він як натовп на відкритті магазину з безкоштовними подарунками – ажіотаж, збудження та величезні знижки на все, що ви тільки можете уявити! Це час, коли ваші бажання стають реальністю: смартфони, електроніка, мода, товари для дому – все це буде доступне за неймовірно низькими цінами.

Етап 3: Cyber Monday Aliexpress

І, нарешті, Кіберпонеділок (Cyber Monday) – часу для тих, хто любить робити покупки онлайн. Подібно до фіналу вогняного шоу, це заключний акорд триетапного розпродажу. Цей день відомий своїми феєричними знижками на техніку, гаджети та все, що пов’язано з цифровим світом. Це чудовий час для придбання нових гаджетів за найпривабливішими цінами!

Щоб не проґавити найкращі пропозиції, варто бути готовим заздалегідь. Додайте сподобалися товари до свого списку бажаного на АліЕкспрес, стежте за акціями та бонусами, можливо, навіть застосуйте купони, щоб зробити покупки ще вигіднішими.

Black Friday та Cyber Monday на AliExpress – це не просто знижки, це справжнє свято для любителів шопінгу! Не пропустіть можливість оновити свій гардероб, техніку або придбати подарунки для близьких за неймовірно низькими цінами. Готуйтеся, адже незабаром розпочнеться найяскравіша шопінг-подія року!

Головна сторінка Чорна п’ятниця на Aliexpress >>>

Топ-бренди на AliExpress >>>

Бестселлери на AliExpress >>>

Промокоди на скидку до розпродажу Чорна п’ятниця на AliExpress >>>

Купони до розпродажу Чорна п’ятниця на AliExpress >>>