Оплата на Аліекспрес

Як безпечно та зручно оплачувати покупки на AliExpress: поради та популярні способи оплати

AliExpress – це відома онлайн-платформа, де мільйони людей з усього світу роблять покупки щодня. Однак, однією з головних турбот користувачів є безпека оплати. У цій статті ми розглянемо найпопулярніші способи оплати на AliExpress та надамо вам поради, як зробити це безпечно.

Кредитні та дебетові карти:

Найпоширеніший та найзручніший спосіб оплати на AliExpress (доступний для всіх країн світу) – це використання кредитної або дебетової карти. Введіть дані вашої карти в безпечну форму оплати на сайті, і ваш платіж буде оброблений миттєво. Важливо переконатися, що ви використовуєте захищене з’єднання та не ділитеся вашими платіжними даними з неповідомими джерелами. 

Як оплатити кредитною або дебетовою картою на Аліекспрес

Оплатити кредитною або дебетовою картою на Аліекспрес дуже просто:

         1.  Знаходите потрібний товар на Аліеспресс та додаєте його в корзину, або ж, натискаєте кнопку Придбати зараз ;

 

2. Система Aliexpress переводить вас на сторінку оплати, де є можливіть вибрати доступний метод для оплати, натиснувши кнопку Змінити ;

       3. На наступній сторінці Aliexpress є можливість додата карту будь якого доступного для вас банку (ПриватБанк, Монобанк, ОщадБанк та інші) щоб здійснювати платежі, натиснувши кнопку “Додати карту“;

       4. Натиснувши кнопку “Додати карту“, система Алі Експрес перенесе вас на сторінку з формою для заповнення реквізитів карти;

Після додавання карти, AliExpress збереже її в системі для можливості оплати Ваших товарів в майбутньому. В подальшому додану Вами карту буде підтягати для оплати Ваших товарів автоматично. В разі необхідності додати ще одну банківську карту, Ви можете це зробити повторивши наведені вижче кроки, або ж, безпосередньо в Вашому Особистому кабінеті AliExpress”.

Як додати банківську карту в особистому кабінеті на AliExpress

Щоб додати, змінити або видалити банківську карту на AliExpress, Ви можете скористатися “Особистим кабінетом“. Для цього потрібно:

   1. Зайти в “Особистий кабінет” навівши на напис “Акаунт” і вибравши потрібний рядок (в нашому випадку “Оплата“);

    2. На цій сторінці є можливість додати, відредагувати або ж видалити банківські карти для здійснення оплат на АліЕкспрес.

Електронні гаманці:

Деякі користувачі віддають перевагу використанню електронних гаманців, таких як PayPal або Discover, для оплати на AliExpress. Ці гаманці надають додатковий рівень безпеки, оскільки ваші фінансові дані не розголошуються продавцю. За допомогою електронних гаманців також можна легко відстежувати і контролювати ваші платежі.

Не для всіх країн доступна функція оплати через електронні гаманці. Також, не всі продавці вмикають функцію оплати за свої товари на Аліекспрес через електронні гаманці.

 

Банківські перекази та банківські чеки:

Для тих, хто віддає перевагу традиційним методам оплати, AliExpress також підтримує банківські перекази та банківські чеки. Проте варто враховувати, що ці методи можуть займати більше часу на обробку, і вам може бути нарахована додаткова комісія з боку вашого банку. Можливість оплати через банківський переказ на АліЕкспрес доступний для замовлень вартістю понад 20 доларів США (без акцій, знижок і купонів). Ось як це зробити:

  1. Оберіть оплату банківським переказом на сторінці оплати.
  2. Натисніть “Продовжити”, щоб отримати номер рахунку одержувача в доларах США.
  3. Роздрукуйте інформацію про переказ.
  4. Зверніться до банку, щоб переказати гроші, надавши інформацію про переказ.
  5. Статус вашого замовлення зміниться на “Оплачено” протягом 7 робочих днів.

Варто пам’ятати:

  • Кожне замовлення має унікальний номер рахунку бенефіціара, починаючи з 026****.
  • Впевніться, що платіж на AliExpress здійснюється в доларах США.

Apple Pay та Google Pay:

Якщо ви користуєтесь пристроями Apple або Android, ви можете скористатися Apple Pay або Google Pay відповідно для швидкої та безпечної оплати на AliExpress. Ці системи оплати використовують технології бездротового зв’язку, що забезпечують високий рівень безпеки та зручності.

Платіж після доставки на Aliexpress

Оплата після доставки доступний не для всіх покупців Аліекспрес. Така можливість, зокрема, доступна для покупців з таких країн як США або Франція. Виглядає можливість після отримання товару так:

Не залежно від того, який спосіб оплати ви обираєте, важливо завжди дотримуватися базових правил безпеки під час покупок онлайн. Переконайтеся, що ви користуєтеся безпечними з’єднаннями, не ділитеся вашими особистими або фінансовими даними з неповідомими джерелами і завжди перевіряйте умови повернення та гарантії перед здійсненням оплати. Бажаємо вам приємних та безпечних покупок на AliExpress!