Пошук по зображенні на Aliexpress

Як швидко знайти потрібну річ на Aliexpress? Пошук по зображенні на Aliexpress – найкращий спосіб знайти бажане

Пошук товарів на Aliexpress за допомогою зображень – це відмінний спосіб знайти той самий або схожий товар, який вас цікавить, але Вам його не виходить знайти через пошук на Аліекспрес. У цій статті ми розкажемо, як використовувати пошук картинок у Google для знаходження товарів на Aliexpress.

Як шукати товари на Aliexpress через зображення ?

  • Відкрийте пошук Google: Відкрийте веб-сайт Google у вашому браузері.

  • Клацніть на значок камери: У правому куті пошуку Google ви побачите значок камери. Клацніть на нього, щоб відкрити меню пошуку за зображенням.
  • Виберіть або завантажте зображення: У меню пошуку за зображенням виберіть опцію «Завантажити зображення» або вставте URL зображення. Ви також можете перетягнути зображення безпосередньо у поле пошуку.

Зображення потрібного товару Ви можете взяти безпосередньо з пошуку зображень Google, зробивши PrintScreen, або ж завантаживши зображення на свій пристрій!

  • Перегляньте результати: Після завантаження зображення Google покаже вам результати пошуку, які містять подібні або той самий товар, що й на вашому зображенні.

Завантаживши зображення, з’являється можливість зміни області зображення, що безпесередньо впливає на варіанти пошукової видачі Google! 

  • Перейдіть на Aliexpress: Якщо ви знайшли бажаний товар, просто клацніть на зображення, а потім на посилання, щоб перейти на відповідну сторінку товару на Aliexpress.

Переваги використання пошуку картинок Google для пошуку товарів на Aliexpress:

  • Швидкий доступ до товарів: За допомогою пошуку картинок ви можете знайти товари на Aliexpress безпосередньо через Google, що заощаджує час і зручно для користувачів.
  • Розширений вибір товарів: Пошук картинок Google може показати вам різноманітні варіанти товарів, які ви, можливо, не знайшли б в іншому випадку.
  • Легкість використання: Процес пошуку через зображення на Google дуже простий і інтуїтивно зрозумілий, що робить його доступним для всіх користувачів.

Використання пошуку картинок у Google є чудовим способом знаходження товарів на Aliexpress. Зручний і швидкий, він дозволяє користувачам знайти те, що їм потрібно, без зайвих зусиль. Використовуйте цей метод, щоб знайти бажані товари на Aliexpress за допомогою простого клацання по зображенням.