Aliexpress в Україні

Китайський сайт ALIEXPRESS – сучасний, масштабний, маркетплейс, який орієнтований на клієнтів, які бажають купувати товари безпосередньо з Китаю, як в роздріб, так і оптом.

Що являє собою ALIEXPRESS COM?

Aliexpress – це торговий майданчик, який виконує роль посередника між продавцем і кінцевим покупцем. На ALIEXPRESS тисячі перевірених продавців і сотні тисяч товарів китайського виробництва, і будь-яка людина без особливих навичок і знання китайської мови може купити товар без ризику втратити свої гроші.

Торговий майданчик ALIEXPRESS був запущений, щоб полегшити операції між покупцями та продавцями китайських товарів. На сайті aliexpress.com величезний асортимент різноманітних товарів, наприклад, таких як: цифрова техніка, електроніка, побутова техніка, одяг для жінок, чоловіків та дітей, сумки, взуття та аксесуари, здоров’я та краса, іграшки, все для дітей CAR , будівельні матеріали, ювелірні вироби, годинники, біжутерія, секс-іграшки для дому та саду, спорту та розваг та багато іншого.

Інтерфейс сайту інтуїтивно зрозумілий. Українською мовою інтерфейс на Aliexpress наразі відсутній, тому, при бажанні, можна купувати на офіційній англійській версії, або скористатися автоматичним перекладачем в Вашому браузері. Однак, українські гривні на Аліекспресс можна вибрати для відображення вартості товарів.

Доставка більшості товарів з Аліекспресс в Україну – безкоштовна, в гра пошуку навіть можна відсортувати як один з критеріїв, по безплатності доставки.

Для того, щоб шукати товари на АліЕкспресс, краще користуватися або меню навігації, або шукати товари через пошуковий рядок, однак пошук варто робити англійською мовою.

На Алікспрес постійно проходять акції та знижки, а також сезонні розпродажі. Також перед покупкою можна поспілкуватися в чаті безпосередньо з продавцями, задати питання по цікавому вам товару.

Трохи історії aliexpress com.

ALIEXPRESS входить до складу найбільшої китайської корпорації Alibaba. Вперше сайт з’явився в 2009 році. Але в 2010 році кількість товарів, проданих на порталі, перевищила 5 мільйонів. У 2011 році ця цифра зросла вдвічі. У 2012 році вже 20 мільйонів товарів, а покупцем на сайті було близько 2 мільйонів чоловік. У 2014 році Aliexpress визнаний одним з найбільших торгових майданчиків у світі, а точніше 3 (після  Ebay і Amazon). Придбати товари з Ali можуть жителі практично всіх країн світу, де є поштове сполучення (Америка,  Бразилія, Великобританія, Україна та інші).

Оплата на Аліекспрес

Оплачуйте товар на офіційному сайті Aliexpress будь-яким зручним для людей способом: (MasterCard, Visa, тощо). Також, покупець має можливість поповнити свій віртуальний рахунок Alipay і потім поступово оплачувати гроші за покупки. Якщо товар не сподобався або виявилася невідповідність опису, покупець має можливість відкрити диспут, і в ході суперечки з продавцем прийти до якогось компромісу.

Оплата онлайн покупок на ALIEXPRESS здійснюється за допомогою захищеної платіжної системи Escrow – гроші передаються за товар продавцю тільки тоді, коли клієнт задоволений товаром. Саме тому, покупки на Аліекспрес безпечні!!

Повний каталог товарів на Aliexpress можна подивитися на нашому сайті ТУТ.