Як відстежити посилку з Аліекспрес

Як відстежити посилку з Аліекспрес? Це не так і складно! Після того, як покупець Аліекспрес сплатив свою покупку, продавець Алі надає покупцеві унікальний номер відстеження, який є ідентифікатором посилки, і саме за цим трек-номером і можна відстежити посилку з Аліекспрес в Польщу (та інші країни світу).

Сервісів відстеження в Інтернеті повно. Але всі ці сайти відстеження сконцентровані на тому, щоб інтернет-покупці могли без особливих зусиль і швидко відстежити свої посилки з Аліекспрес по трек-номеру (або інших ресурсів в Інтернеті).

Сайт https://aliukraine.com.ua також пропонує покупцям відстежити посилку за номером замовлення з Аліекспрес без особливих турбот.

Для цього потрібно ввести наданий продавцем Aliexpress трек-номер у форму нижче. Після цього залишається просто натиснути на кнопку «ВІДСТЕЖИТИ». Через короткий час під формою відстеження з’явиться інформація про введений трек-номер.

В цій формі можна відстежити посилки з Алі Експрес з доставкою на Укрпошту та Нову Пошту.Запитання щодо відстеження посилок з Китаю, що цікавлять, можна ставити і обговорювати в коментарях внизу сторінки!

#відстежити Укрпошта #відстежити Нова Пошта